» Úvod » Naši koníci » Koně co nás opustili » EXPANDIA DIABLO BAR - prodána

EXPANDIA DIABLO BAR - prodána

Espi
EspiEspinka nám dala několik krásných hříbátek, naučila u nás mnoho začátečníků jezdit a už je čas, aby zase pomáhala jinde. Tedy gratulujeme nové majitelce, které jistě udělá stejnou radost jako nám. 

EspiVlastním jménem Expandia Diablo Bar, ale slyší na Espi. Tato klisna je plemene American Paint Horse, zbarvení Bay tobiano, nar. 19.4.2003. Její otec je v ČR velmi známý Skips Diablo Bar, který je všestranný hřebec a často je vidět mezi prvními ve westernových soutěžích. Espi jsem koupila od moc milých lidí, kteří na ni neměli čas. Ve svých pěti letech je tedy skoro remonta, neboť byla využívána jezdecky dá se říci jen jeden rok. V r. 2006 byla na jedněch závodech, kde obsadila 1.místo Amatér Showmanship at Halter. Poté si plnila mateřské povinnosti. V r. 2007 se jí narodil moc krásný hřebeček zbarvením black overo a poté se již jen toulala po pastvinách...až se zatoulala k nám :-) Chceme s ní zkusit závodit v disciplínách WRC - pleasure, horsemanship, trail a také dobytkářské disciplíny na rodeích pořádaných v ČR. Ale hlavně je to klisna do chovu, již v r. 2009 byla připuštěna a těšíme se na hříbátko. 

     DIAMOND H MARK TWO
   STARDUST DIABLO
 DIABLO DONCELLA
sire: SKIPS DIABLO BAR
   CHARLIES TROUBLE
   PAINTED JILLE
 BOSTON JILLE
     DAKOTA
   NEMAN  NAREW
dam: EXPO
   MACAO
   EXPOZICIA  EFORIA

 

22.5.2010 se Espině narodil nádherný hřebeček black tobiano s pracovním jménem "čántý" což znamaná v jazyce původních obyvatel Ameriky "srdce". Vzhledem k tomu, že máme hřebců už moc, je tento hřebeček na prodej - pouze do dobrých rukou.

Publikováno: 2.12.08 21:49 | Připojená galerie: Expandia Diablo Bar | Kategorie: Koně co nás opustili