» Úvod » Naši koníci » Koně co nás opustili » TOP APH - Akoya Colord Otoes - prodána

TOP APH - Akoya Colord Otoes - prodána

Akoya na svých prvních závodech
Nabízíme k prodeji klisničku paint horse se skvělým původem, nar. 3/2012, již nyní nádherná stavba těla, samý sval, komunikativní, silná. Vhodná do vrcholového sportu i chovu. Otec APH cuttingový šampion JR Colord Crimson - 3. a 5.m. World Championship, ROM in cutting atp. (Color Me Smart, Smart Little Lena, Crimson Three..), matka QH z úspěšné reiningové linie Otoes. Odchována na pastvině se stádem, narozena v boxe. Znalá základních návyků. Americké PP, český modrý průkaz samozřejmostí. Cena nedosahuje kvalit klisničky. 145.000Kč k jednání.

Akoya s mašlíV červnu 2013 klisnička poprvé absolvovala výlet mimo rodný ranč. I bez tréninku se chovala jako naprostý profesionál. Nastupování i cesta ve vozíku skoro 100km bez problémů a na závodech získala první místo v Showmanship at halter a čtvrté v Trail in hand. Opravdu se v ní projevil dobrý charakter!!!

V srpnu absolvovala CZPHA show, kde se v konkurenci daleko více trénovaných koní neztratila a přivezla si několik stužek. Poté se ještě zůčastnila místních hobby závodů, kde v trailu ze země se  v konkurenci starších koní umístila v první třetině startujících. Projevuje se jako velmi vyrovnaná a ochotně pracující kobylka. 

Ve třech letech byla pomaloučku obsednuta, kdy naprosto bez problémů jezdila v jízdárně na ohlávce v kroku a klusu a poté odjela k nové majitelce, kde jí dělá radost při rekreačním ježdění. 

 

Publikováno: 14.8.12 20:34 | Připojená galerie: klisnička 2012, Akoya Colord Otoes | Kategorie: Koně co nás opustili