» Úvod » Naši koníci » Koně co nás opustili » WANTED CHEROKEES FURY

WANTED CHEROKEES FURY

Fury hlava
Fury je valach plemene APH, barvy black tobiano, nar. 3.4.2009 po Smart Cherokee Dee (APH - homozygot) z Holly Majestic Queen (QH po Imprints Legacy)

Fury se narodil v severních Čechách na Wanted Ranchi, kde nás zaujal jako 3měsíční hříbátko a to zejména skvělou povahou, atletickou postavou a pohybovým nadáním. Doufáme, že z něho bude úspěšný závodní koník a allaround šampion :-) jak by určitě svým původem být mohl. Jeho otec Smart Cherokee Dee plemene APH je z velmi oblíbené krevní linie v Německu a Nizozemí a sbírají úspěchy v soutěžích všech odvětví westernu, např. Reining, Trail, W. Pleasure, Team penning, Working Cowhorse, Superhorse, Western Riding... Matka Holly Majestic Queen plemene QH je velmi atletická reiningová klisna po otci Imprints Legacy, který má mimo jiné vyhrané ROM v reiningu a spoustu dalších úspěchů jak v reiningu po celém světě, tak v např. working cow horse, team penning. 

Zatím (podzim 2010) si Fury užívá v partě kamarádů mládí a učí se pouze základní návyky. Již nyní spolehlivě cestuje přepravníkem, je hodný na veškeré ošetřování a má velmi přátelskou povahu. Z míry ho nevyvede žádná zemědělská technika, je zvyklý na psy a hravě překonává veškeré nástrahy terénu i trailové překážky na jízdárně. Samozřejmě vše zatím z ruky.

Publikováno: 10.11.10 14:51 | Připojená galerie: WANTED CHEROKEES FURY | Kategorie: Koně co nás opustili